Zapraszam na wyjście w góry.
Wycieczka piesza górska.
Odjazd: Katowice godz.: 6.39, przyjazd do Żywca godz: 8.17. Następnie z dworca autobusowego w Żywcu o godzinie 8.55 przejazd do Przyborów-Moczarki, na miejscu godzina: 9.29.
Rozpoczynamy w Przyborów-Moczarki gdzie szlakiem koloru zielonego na Jaworzynę dalej Mędralową: Zachodnią, Halę, Wschodnią już szlakiem koloru czerwonego a dalej na Przełęcz Klekociny skąd do Koszarawy Bystra III.
Zakończenie wycieczki Koszarawa Bystra III Odjazd : BUS - 15.04, przyjazd do Żywca DA - 15.50 Odjazd : Żywiec stacja kolejowa: 16.03, przyjazd do Katowic 17.49. Do przejscia ok.15 km (ok.5.30 h).
Każdy idzie na własną odpowiedzialność.
Pozdrawiam Wiesiek.